blog

Söke Böcek İlaçlama Firması

Haşerelerle mücadelede yaşamımızı sağlıklı ve temiz bir şekilde sürdürebilmemiz için, ev ve yaşam alanlarımıza gelen haşerelerden kurtulmak adına önemli bir adımdır. Evde hijyen ve temizliğe önem verilmeli ve çok dikkat edilmelidir.


Özellikle yiyeceğin bol olduğu insanların yaşam alanlarında sık sık haşerelerle karşılaşmak mümkündür. Evde böcek, ilk önce mutfak, banyo, lavabo, tuvalet, odaların içlerinde, duvar diplerinde ve yatak odalarında görülür ve zamanla bütün eve yayılır. Ev içlerine dışkı ve yumurtalarını bırakarak hastalık yayarlar.

 

Aydın ilimizde en çok görülen böcekler;

Hamam böceği, Alman Hamam böceği, Karafatma, Oryantal Hamam böceği, Amerikan Hamam böceği, Kene, Tahta Kurusu, pire, bit, karasinek, sivrisinek, gümüş böceğidir. Zaman zaman fare ve akrepte görmek mümkün olur. Bu nedenle evde haşere ve böceklere karşı kendinizi korumak için mutlaka ev ilaçlaması yaptırmak gerekir.

 

Evde haşerelerle mücadele için yapılan ev ilaçlaması kesinlikle bilgi ve uzmanlık ister. Aydın ‘da bulunan ilaçlama şirketleri bu nedenle yapılacak olan ev ilaçlaması kesinlikle profesyonel ve yasal çalışan ilaçlama şirketleri tarafından uygulanmalıdır.

  

Bizi arayın size en yakın ekiplerimizi hemen yönlendirerek böcek ilaçlama sorununuzu çözelim Zem Home Pest Kontrol böcek ilaçlama servisi, Aydın belediyesi bölgesi içinde yer alan tüm bölgelere hizmet vermektedir. Aydın ‘da bulunan ilaçlama firmaları içerisinde en kaliteli ve güvenli hizmeti vermekteyiz.

Aydın bölgesinde yer alan tüm semtlere 7/24 ilaçlama servisimiz bulunmaktadır.